Hvězdná flotila

Vladislava Cisarzová Kapitánka vesmírné flotily Sirius Finance

Přípravu na cestu do vesmíru financí absolvovala v oddělení pronájmů společnosti IPB Real Investment. Do užšího výběru pro první kosmický let pak postoupila ve firmě Naxos, kde působila jako marketingová manažerka a vedoucí oddělení pronájmů. Ostrý start k finančnímu nebi si odbyla v roce 2008 v Partners Financial Services, kde se její úspěšná mise na pozici obchodní ředitelky a členky představenstva nakonec protáhla na celých deset let. Mezi lety 2012 a 2013 si navíc ve flotile Partners poprvé jako generální ředitelka a předsedkyně představenstva Partners Polska SA vyzkoušela, jaké to je, mít na kapitánském můstku hlavní slovo. Stejná role jí jako již zkušené dobyvatelce finančních galaxií připadla i nyní. K dispozici ale má zbrusu novou kapitánskou loď a odhodlanou posádku, která je pod vlajkou společnosti SIRIUS připravena i na ty největší výzvy. 

Karel Maroušek Inovátor a stratég dobývání finančního vesmíru

Sirius Finance je nejnovějším objevem v neustále se rozrůstající planetární soustavě firem obíhajících kolem Karla Marouška. Astronomové v ní do roku 2017 prozkoumali a popsali také vesmírná tělesa pojmenovaná ERA Reality, UNIQ COSMETICS a tibiQ. Už v roce 2007 vedla kosmická energie Karla Marouška k velkému třesku, který dal vzniknout galaxii Partners. Její přítomnost ve finančním vesmíru je ale prokázána už 15 let, kdy byla objevena na jednom z řady finančně-poradenských satelitů planety OVB.

Vít Mikolášek Expert na intergalaktické zákony a předpisy

Zajišťuje, aby se Sirius na svém putování vesmírem nedostal do konfliktu s intergalaktickým právem. Jeho odborné znalosti jsou základem pro to, aby všechny mise proběhly podle pravidel. Dohlíží například na řádné vedení palubního deníku, správné znění dohod s příslušníky dalších vesmírných civilizací či bezvadný chod systémů, které mají za cíl bránit porušování nejrůznějších nařízení. Právní záležitosti a soulad s požadavky regulátorů měl na starosti rovněž ve flotile Partners Financial Services, kde během svého desetiletého působení postupně zastával pozici právníka, vedoucího právního oddělení a ředitele úseku práva. Rovněž byl členem představenstva Partners a později i jeho místopředsedou. Na svojí vůbec první misi zavítal i do pozemské státní správy, konkrétně do Odboru legislativy finančního trhu Ministerstva financí ČR.

Michal Oppl Lídr posádek pro vesmírné mise

Na velké vesmírné lodi Siria, ze které denně vyrážejí menší kosmická plavidla dobývat vesmír, má hlavní slovo při vytváření co nejlepšího zázemí pro jejich posádky. Řídí důstojníky i mužstvo, zajišťuje pro ně profesionální podmínky či školení a vyhodnocuje vykonané mise. Pod vlajku Siria přešel z Partners Financial Services, o jejíž posádky se podobným způsobem staral deset let. Z mateřské vesmírné lodi se také pravidelně vydává na vzdělávací mise, na kterých předává spřáteleným civilizacím své bohaté zkušenosti a znalosti. Jeden z takových národů pobývá na planetě Newton College, další se nachází na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Mám astronomický talent na finance

Chci pozici