Zajistíme vám hladký let a bezpečné přistání

Analýza — Poradenství — Servis

Jak fungujeme

Klient je středobod našeho vesmíru. Vše, co děláme, se točí kolem jeho absolutní spokojenosti. Jsme mu odborným parťákem nejen při přípravách a realizaci kosmické mise, ale také při úpravách kurzu, ať už je jejich důvodem cokoli.

Na dobývání vesmíru nejste nikdy sami. Členové našich posádek jsou vám vždy po ruce. Pracují samostatně i v týmech a vždy mají přesně stanovené role, kompetence a odpovědnost. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich komplexní podporu bez ohledu na to, zda jste zrovna přistáli na neznámé planetě, nebo prolétáte mezihvězdnou mlhovinou.

Na počátku každé společné mise je Analýza,

kdy vám představíme naše služby, zásady a principy spolupráce. Budeme také klást řadu otázek, abychom zjistili, co vás ve vesmíru nejvíce láká, kam se chcete vydat, a na jak dlouho vám vystačí zásoby. Na základě toho posoudíme, jak dobře jste na cestu připraveni a naplánujeme celou misi na míru tak, abyste mohli svoje plány uskutečnit.

Než odstartujete ke hvězdám, čeká vás profesionální Poradenství.

Na schůzce vám do detailu vysvětlíme, co vás čeká a speciální pozornost upřeme na ty části cesty, které považujete za nejdůležitější. Kromě toho vás seznámíme s mnoha užitečnými nástroji, které jsou nezbytné pro úspěšné vykonání mise. Ve chvíli, kdy budete všemu rozumět a potvrdíte velícímu středisku, že jste připraveni, začne odpočítávání před startem rakety.

Aby byl let vesmírem hladký, provádíme SERVISNÍ SCHŮZKY.

Naše posádky vás budou pravidelně navštěvovat a pomohou vám s případnou úpravou kurzu tak, abyste se mezi hvězdami neztratili a byli připraveni na bezpečné přistání.