Dotkněte se s námi hvězd

Naší nejdůležitější misí je neustále se zlepšovat v tom, co děláme. Poradcům poskytujeme kvalitní technické zázemí a leadership. Snažíme se je motivovat férovým systémem ohodnocení a nepoutáme je k sobě nevýhodnou smlouvou nebo strachem ze sankcí.

Pokud si vyberete nás, můžete si
být jistí, že...

Dostanete nejlepší nástroje na trhu

Nejsme z Marsu. Z praxe víme, že k tomu, abyste v poradenství uspěli, potřebujete rozumět penězům, orientovat se na trhu a mít správné dovednosti. Co byste řekli na inovativní nástroj, který dokáže divy a nevypadá jako dětské omalovánky? U nás pracujete s prověřenou a moderní technologií pro finanční poradce, kteří jsou na trhu jako doma

Nastavíme férové podmínky

Nabídneme vám férovou smlouvu a odměny, které skutečně odpovídají vašim schopnostem. Oddělili jsme model ohodnocení za obchodní a manažerskou činnost, takže budete odměňováni podle toho, co skutečně dokážete. Máme zájem o dlouhodobý vztah založený na motivaci, ne strachu ze sankcí.

Poletíte sami, my vám jen ukážeme směr

Ze začátku vám poskytneme potřebné vedení, ale nebudeme vám bránit v rozletu. Pokud práci dobře zvládnete, časem si pod jasnou hvězdou SIRIA vybudujete vlastní jméno, které v oboru něco znamená. A vaše oběžná dráha bude tak volná, jak ji společně naplánujeme.

Mám astronomický talent na finance?

Chci pozici